شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 103

8,660 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م فندقيه متشطبه+تكييفات تقسيط فى ابراج زايد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٣٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور عالى | اوسع فيو ف الابراج | بحرى 100%

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٨٧٬٨٩٠ جنيه

    اول طرح! شقه تشطيب فاخر و انيق إطلاله مميزه 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اشتري وقسط ع 120 شهر جنب النادي الاهلى زايد- 188م

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ويست متشطبة بالكامل باقساط

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف مميزة في العاصمة الإدارية – Dejoya

    I-Move logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٣٥٬٦٧٢ جنيه

    شقتك في قلب الشيخ زايد برايم لوكيشن في زيد تاورز

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بسعر و فيو مميز في ابراج زد

    Zayed Homes logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160متر فى كمبوند زد الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قلب نيو زايد موقع مميز 3 غرف بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف تراس الشيخ زايد لوكيشن مميز بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٤٥٬٨٣٩ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري في موقع مميز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند لوجار جيتس نيو زايد بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز المرحلة الثانية باالفرش

    Genova Investment logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكيفات_ أبراج زيد بجانب هايبر

    متصدر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجانب اللجريا واركان بلازا

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالكامل مكونة من 3 غرف نوم في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٥١٠ جنيه

    للبيع شقه في نيو زايد كمبوند لوجار بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٥١٠ جنيه

    للبيع شقه في نيو زايد كمبوند لوجار بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجانب اليجريا سوديك اقساط متساويه ع 10

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ويست متشطبة بالكامل باقساط

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٧١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 10 سنين

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع بجاردن وحمام سباحة خاص

    Inspire Homes logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع