شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 99

8,660 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    325م موقع مميز جدا بالحى١٦ ¾ تشطيب باسانسير دور ٣

    IHouse development logo image

    شارع المهندس احمد كمال حمدي, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة ارضي بجاؤدن ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- دور تاسع مرحله تانيه فيو تحفه

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 125م بروف 80م استلام سنه تكملة اقساط حتى2029

    Promax Property Investors logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع بجاردن + فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك قريبه من الاستلام علي 10 سنوات مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بتكمله اقساط بتفاصيل مميزه ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمشتطبة استلام فوري بكمبوند 6 ويست فيو لاند سكيب

    Property Hills VIP logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 120م بجاردن170م استلام فوري متشطبه قسط 3سنين

    Promax Property Investors logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضى بجاردن فى كورت يارد بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس245م بجاردن 80م جاهزة للاستلام في Casa

    Promax Property Investors logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجنينه موقع مميز مرحله٣ب الخمائل تشطيب مودرن

    IHouse development logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 120م متشطبه استلام فوري قسط سنوي 380K

    Promax Property Investors logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس موقع مميز ابراج زيد

    I-Move logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن ريسيل فوري في vye سوديك غرفتين

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك باقل مقدم علي عشر سنوات في نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة غرفتين متشطبة ريسيل في سوديكvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    دارفيل ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م صف اول ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة صف اول على النيل فى زايد بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202 متر متشطبة للبيع فى زايد رجينسى الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبة استلام شهور في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة نصف تشطيب استلام 2026 فى سوديك ايستاتس

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تكملة اقساط ريسيل فوري في سوديك vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع