شقق 3 غرفة نوم للبيع في الشيخ زايد, صفحة 101

8,660 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في زد ويست شركة اورا بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري اول سكن خالصة جميع الاقساط

    Master Key logo image

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – الشيخ زايد |جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – الشيخ زايد |جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو لشقة ارضي استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور البوليفارد – 6 أكتوبر- فوري

    RE/MAX Everest logo image

    الجومان, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الشيخ زايد دقايق من هايبر وان

    Property Hills Star logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبه بالكامل بالتقسيط في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٣٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط 10 سنين في 125م 3 غرف قي Rouh Zayed

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ريجينسي

    Vida Solutions logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن الشيخ زايد في كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في ذا كورت ياردز – موقع مميز

    Residia logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن الشيخ زايد في كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥١٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195متر للبيع في الخمائل بالفرش والتكييفات جاهز

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اماميه دور اول ناصيه للبيع في الحي السابع

    Master Key logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل جاهزه للسكن بسعر مميز قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في قلب زايد

    The Way logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازها

    The Way logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٠٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه لوكيشن مميز في زايد القديمة . ازها

    The Way logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور البوليفارد – 6 أكتوبر- فوري

    RE/MAX Everest logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز في فاي سودي بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي السابع – الشيخ زايد |جاهزة للسكن

    RE/MAX Everest logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٧٣٬٧٩٩ جنيه

    شقة للبيع 1545م فيلدج ويست الشيخ زايد استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٠١١ جنيه/متر مربع