شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 5

5,005 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن تكمله اقساط 139متر في village west

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري صريح 187 متر في terrace

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥١٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزةللسكن متشطبة بالتكيفات في 40 ويست ببيفرلي

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في كمبوند زد ويست الشيخ زايد ORA

    RE/MAX 1st Choice logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة | تشطيب كامل | كورتياردز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • أزاليا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ازاليا

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل، 3 غرف نوم | كاسا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٢٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي في كمبوند الكورتيارد سوديك ويست

    Adagio Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for Sale in Allegria Residence Sodic

    Adagio Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ١١٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع ١٨١ - ١٨٣ متر² بيت الوطن الشيخ زايد

    متصدر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مميزة 120م + حديقة 170م 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيفرلي هيلز,6 ويست

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة 153م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى الشيخ زايد مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 171م في تيراس الشيخ زايد بمقدم 1.2م

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع فى بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بتقسيم داخلي ممتاز جاهزة للسكن

    لومين هايتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • كايرو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع خطوات الى بوابة 6 بيفرلي هيلز

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بالقرب من West Square

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بافضل موقع في الكورتيارد

    Emkan for Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م مفروشة | دور 7 | 3 غرف | زد ويست

    Aqar Dayem logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بالمطبخ والتكييفات خطوات للبوابة

    Home Select for real estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • فيلدج ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيلدج ويست

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر للمتر في ابراج زيد بأقساط فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في شيخ زايد بجوار كايرو جيت اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة استلام فوري بالتقسيط في الشيخ زايد

    متصدر

    Driven Properties logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل

    Homevise Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • تراس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٦٬١٨١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند تيراس

    3 غرفة