شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 19

1,243 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تسهيلات على 4 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سموحه فوزي معاذ مباشر 182م فيومفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمروچ ١١٢ متر بمقدم 1,294,000

    Pharos Real Estate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيدا سموحة الإسكندرية 132م²

    AQAR One For Realestate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز استلام 2026 مطلات مفتوحة أمن 24/7 جراج

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح معزولة عزل مائي وحراري

    Remax Professional. logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحة ( ش النصر )

    Inspire Homes logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 163م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سموحة - كومباوند مروج استلام 2026

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح جراج تشطيب الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 172م فالوري سموحة - ش النقل والهندسة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184م سموحة - كومباوند جراند فيو

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى فيو مباشر على ش النقل و الهندسة

    Remax Professional. logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164 م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف سموحة من شركة the one

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة 145م - سموحه - جراند فيل كومباوند

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادى تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 179م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٤٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيو مفتوح علي لاند سكيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السعر القديم فيو مفتوح علي البلازا تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٣٢٬٢٢١ جنيه

    شقة للبيع 133م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٣٬٨٥١ جنيه/متر مربع