شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 16

1,243 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٩١٤٬٣٤٠ جنيه

    عنوان جديد للرقي في إسكندرية بكمبوند ( The One )

    Inspire Homes logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٦٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 235 م في سموحه تشطيب سوبر لوكس

    BABEL Real Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي تشطيب كامل خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيو مفتوح تشطيب كامل تسهيلات في السداد

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر واجهة بحري شامل باكية جراج

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٩٬٥٢٧ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 196م متشطبة بالكامل بأميز فيو

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سموحه (ش الصفا)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الصفاء, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف سموحة ف لوكشن مميز

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحه (ش فوزى معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على فيلات مروج تشطيب سوبر لوكس

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 115م ش النصر فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة للبيع بالتقسيط علي 8 سنين في سموحه

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 216 متشطبة كمبوند ذا وان سموحة أسكندريه

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (ش كمال الدين صلاح)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١١١٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 137م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 290 م سموحه (خطوات من فوزي معاذ)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م سموحة (ش بهاء الدين الغتوري)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد بهاء الدين الغوري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176 م سموحه (كومباوند فيستيفال سيتي

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة للبيع بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للمعاينة للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة علي اللاند سكيب للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة جاهة للبيع بالتقسيط علي 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره 275 للبيع سموحة ألبرت الأول مطلات مفتوحة

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتقسيط علي 8 سنين في اسكندرية

    Property Hills Star logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع