شقق 3 غرفة نوم للبيع في سموحة, صفحة 15

1,290 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148 م (مروج ايفوري) - كاملة العدادات

    RE/MAX Avalon logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 136م -فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية فاخرة بقلب سموحة – فيو مفتوح وموقع مميز

    Baytak. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة - (ابراج صفوة سموحة).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع 15 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141 م سموحة (مروج - المعماري)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م سموحة (ش توت عنخ امون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م سموحة (مروج

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 145م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 174 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م سموحة(بجوار المدينة الجامعية بنات)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169 م سموحه (مروج تشييد)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م سموحة (ش زكي رجب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147 م سموحه (مروج ايفوري)

    RE/MAX Avalon logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210 م سموحة (تقسيم القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح تشطيب كامل خدمات كاملة

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135م سموحه شارع النصر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 254 م سموحة (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٤٠٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي استلام فوري فيو مفتوح على فيلات

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس استلام فوري السعر شامل باكيه جراج

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٧٩ متر مربع

    ٣٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سموحة (مدينة اسيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 136 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩١٤٬٣٤٠ جنيه

    عنوان جديد للرقي في إسكندرية بكمبوند ( The One )

    Inspire Homes logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٦٬٥٦٠ جنيه/متر مربع