شقق 3 غرفة نوم للبيع في مروج

198 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق و فيو مفتوح على النادى

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقى اقل سعر فى مروج فيو مفتوح على البلاز

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م للبيع في (سموحة - مروج)-فيو علي نادي مروج

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م سموحة ( كمباوند Muruj )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع 140م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 152 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٣٦٬٤٦٠ جنيه

    شقة للبيع 201م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 139م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 162م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 141م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح للبيع في سموحة (كومباوند مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٥٬٧٦٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٩٧٬١٨٤ جنيه

    شقة للبيع 139م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 147م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مميز مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144م سموحة - كومباوند مروج (فيو نادي)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد على 5 سنوات تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٥١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168 م سموحة (مروج) فيو لاند سكيب

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع