أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 3

2,566 عقارات أخرى
  • 13

    أي فيلا

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع آي سيتي بسعر أقل من السوق

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٢٬٨٩٩٬٩٨٩ جنيه

    آي فيلا بأطول فترة سداد تصل ل14 سنة مع ماونتن فيو

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورًا أي فيلا جاردن للبيع ماونتن فيو اي سيتي

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر دايركت على الاند سكيب اقل من الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر دايركت على الاند سكيب اقل من الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر للبيع آي سيتي MV PARK

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع -ادفع مقدم صغير و قسط و استثمر

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر للبيع في ماونتن فيو أكتوبر بارك

    Buyerside logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa garden resale prime location ,chillout RTM

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Smartex logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف كورنر ماونتن فيو اي سيتي لاجون

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا+90م جاردن استلام 2028 للبيع بأقساط 14سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600الف فقط امتلك اي فيلا+جاردن استلام 2028

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٤١١٬٤٣٣ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن بارك استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف مميزة بأقل من سعر الماركت و موقع متميز

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص اي فيلا في الاجون بسعر للقطة

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف - مفروشة بالكامل - موقع مميز

    Three in one Investment logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو مقدم5%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١١٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري بموقع مميز و واجهة بحري للبيع

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٧٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع في ذا كراون استلام فوري

    I-Move logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي للبيع استلام فوري بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة بسعر للقطة في ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا جاردن استلام فوري ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقة للبيع بأقساط ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٢٬٠٩٥ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع بأقساط استلام فوري ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع