أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 2

2,566 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر -اقساط نصف سنويه في ماونتن فيو

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٢٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا موقع مميز ف ماونتن فيو اقل مقدم و قسط9سنين

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مميزة للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقة تشطيب مميز- ماونتن فيو أكتوبر بارك

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقة تشطيب مميز- ماونتن فيو أكتوبر بارك

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع تقسيط 14 سنة في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر اي فيلا ريسيل بماونتن فيو نيو كايرو فوري

    متصدر

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ل Ivilla sky garden في Mountain View 1.1

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم600.00 سكاي فيلا ورنر مع ماوتن فيو التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز تاون هاوس ميدل في

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجارن فاخره بأقل سعر اطرح الجديد - 14 سنه!

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٤٨٧٬٨٦٠ جنيه

    سكاي فيلا بأقل سعر في التجمع استلام 2028 - 14 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ارضي استلام سنتين بأقل مقدم على 14 سنه !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في اللاجون التجمع الخامس

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بفيو بحري بأرخص سعر- استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينه متسلمه في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع مقدم 100 الف فى موقع مميز فى اى سيتي

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع اقل مقدم فى طرح جديد من ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي تيراس كورنر للبيع-دايركت لاجون-اقل سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر -اقساط نصف سنويه في ماونتن فيو

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو امام سوديك

    Crown Stone Realty logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٣٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف كورنر -استلم بعد سنة و قسط براحتك

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Type H ستاند ألون سوان ليك ريزيدنس موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    4

    ٤٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن بفيو مفتوح بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع