أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 8

2,566 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مع حديقة للبيع بأقساط ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا سكاي جاردن ڤيو مفتوح علي لاندسكيب بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا سكاي جاردن ڤيو مفتوح علي لاندسكيب بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن بأقساط استلام فوري ماونتن في فيو اي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اعلنت Mountain View إطلاق مشروعها الجديد Creekview

    D.Signature logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا سكاي جاردن ڤيو مفتوح علي لاندسكيب بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا جاردن استلام فوري ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي فيلا جاردن علي الاطلاق غير مجروحه تماما

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري بموقع مميز تطل علي اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري أقساط على 3 سنين في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٣٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة اي فيلا روف في مونتن فيو تسليم فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا جاردن استلام فوري ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن بحري للبيع استلام فوري ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa جاردن فيو مميز بحري جاهزه للسكن

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مباشرة إلى لاجون في مدينة القاهرة الجدي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا أرضي بجنينه موقع متميزكورنر- مونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف كورنر tybe A علي اميز موقع في المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر اي فيلا للبيع تقسيط بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم في الماركت مع جاردن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا اي فيلا للبيع لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر اي فيلا للبيع تقسيط بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي-فيلا بجاردن للبيع | ماونتن فيو هايد بارك

    Flag square Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa B Roof كورنر ماونتن فيو هايد بارك 243م + ر

    M.S.K Real Estate logo image

6

    6

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ريسيل بسعر مميز – تريبلكس مفروش بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في ماونتن فيو هايد بارك – فيو رائع

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع