أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 12

2,566 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جراند ارضي بجاردن للبيع - اليفا المستقبل

    LevelA logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٦٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جراند روف للبيع - اليفا المستقبل سيتي

    LevelA logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3.9 مليون اي فيلا جراند روف كورنر - اليفا

    LevelA logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جراند روف كورنر للبيع | اول لونش | اليفا

    LevelA logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن اى فيلا كورنر ماونتن فيو اى سيتى 230م

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٠٦٠٬٥٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز بحرى اى فيلا جاردن 228م فى اكتوبر بارك

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اى فيلا جاردن ف ماونتن بارك 200م اقل مقدم

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى ماونتن بارك اى فيلا جاردن 228م بحرى

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف 257م فيو لاند سكيب استلام فورى

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا ماونتن بارك اكبر جاردن 160م بمقدم واقساط

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اى فيلا روف فى ماونتن بارك فيو لاند سكيب

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٠٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم واقساط اى فيلا جاردن استلام فورى فى ماونتن

4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن Type A كورنر 280م استلام فوري ريسيل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا جاردن240م باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه اي فيلا رووف كورنر في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر أي فيلا ارضي بحديقه في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر أي فيلا ارضي بحديقه في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن ميدل للبيع في ماونتين فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن ميدل للبيع في ماونتين فيو هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا تشطيب فاخر للبيع في ماونتن ڤيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    أي فيلا

    ١٦٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا اوبن ڤيو استلام فوري في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص آي فيلا روف في ماونتين فيو هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر بسعر لقطه مع اقساط حتى 2030

    Gaby's Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز وارخص اي فيلا متشطبه باميز فيو في الكومباند

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع