أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 14

2,566 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افل سعر اي فيلا بالرووف للبيع بالفرش افضل موقع

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على المسبح - احسن سعر - رووف مفتوح كبير

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع بسعر مميز ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    DMG logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف تربليكس بأقل سعر في الماركت

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    أي فيلا

    ١٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بيع في كمبوند ماونتن فيو -اكتوبر بارك

    DMG logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف 235 + 60م روف بحري موقع متميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا روف في ماونتن فيو - استلام فوري

    متصدر

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق موقع مميز اي فيلا رووف ٣٠٥ كورنر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فاخرة - جاكوزي - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقة استلام فوري - بموقع مميزسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصوصية تامة - اقل من سعر السوق - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي ڤيلا سكاي جاردن فيو لاجون جاهزة للسكن

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن باقل سعر- متشطبة بالمطبخ - علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوكيشن بحيره ولاند سكيب اي فيلا روف اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقة خاصة - استلام فوري - بسعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع اقل سعر اي فيلا جاردن240م باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع فيو دايركت علي الاجون

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس 278 متر و60 متر جاردن لوكيشن مميز جدا

    MD Signature logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى فيلا i مودرن240 تشطيبات بحمام سباحه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع آي سيتي بسعر أقل من السوق

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٣٥٨٬٣٩٨ جنيه

    جراند فيلا للبيع | جاردن خاصة | استلام 2027 | فرصة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف استلام فوري موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن بحري للبيع استلام فوري ماونتن فيو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ٧٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن للبيع | فيو مباشر لاجون وCentral Park |

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٣٦ جنيه/متر مربع