أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 16

2,566 عقارات أخرى
  • 25

    أي فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa 231m في Giselle مدينتي بجوار الخدمات

    Dastan Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو هايد بارك بغرفه ناني

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن على البحيرة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا روف باقل سعر 3 غرف فيو مفتوح 190م

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف فاخرة للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Beltone logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاردن أقل من سعر السوق موقع مميز

    Premium Homes logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    I Villa Roof للبيع | استلام 2026 | الصيانة والنادي

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا سكاي جاردن جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا موقع مميز جدا للبيع باقل مقدم

    Global Hills logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا في قطامية كوست, تشطيب كامل, استلام فورى

    Smart Move logo image

    قطامية كوست, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٥٦٥ متر مربع

    ٣٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع به تراس كبير غير متشطب موقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا رووف جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر اي فيلا جاردن باكبر مساحة 273م

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على البحيرة | إم في آي سيتي أكتوبر

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع تقسيط في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع آي فيلا جاردن ماونتن فيو آي سيتي – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة | آي فيلا جاردن في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل: كورنر آي فيلا ماونتن مرتفعه - إستلام 2026

    The Choice For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن تكمله اقساط في ماونتن فيو اي سيتي

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٥٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن تكمله اقساط استلام فوري

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف الاجون | ريسيل بمقدم 6 م تكملة اقساط

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٣٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا سكاي جاردن في ماونتن فيو 1.1 بالتقسيط

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٥ جنيه/متر مربع