بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 9

2,534 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٣٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    | تشطيب إكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة وجاكوزي خاص

    Better Estate Investment logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 937متر استلام فورى فيو مميز فى كايرو فيستفال

    Tradmark Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٣٧ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٩٦٨٬٠٩٢ جنيه

    ستاندالون 500 م بسعر مميز-سعادة علي طريق السويس

    Empire real estate and investment logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٢٦٦٬٢٨٠ جنيه

    ستاندالون 500 م بسعر مميز في سعادة التجمع

    Empire real estate and investment logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1050 متر للبيع اول صف علي الجولف في موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    6 غرفة

  • 25

    فيلا

    ٢٢٬٠٢١٬٣٨١ جنيه

    ستاندالون ببنتهاوس للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا في الصف الثالث جاهزة للاستلام ذاميد

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٥٧٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعر داخل بالم هيلز بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا مستقلة 557م | لاندسكيب فيو | باقل سعر

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٧ متر مربع

    ٦٥٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة في أوريانا 2 cfc

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

6

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • سيزن

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alqamzi
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سيزين

    6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف للبيع في واتر واي نيو كايرو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد استلام فوري تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف للبيع في واتر واي نيو كايرو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد استلام فوري تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا واتر واي اقل سعر فالقاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٥٧٨ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • كمبوند جبيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جبيل

    6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في موقع مميز ذا ووترواي التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٧٨ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالمطبخ والتكييفات للبيع في هايد بارك

    Treasure Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا متشطبه صف ثاني علي البحر في بلايا غزا

    Premises logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز5%مقدم فيلا بالتقسيط على 15 سنة بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٢ متر مربع

    ٥٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اقل سعر لفيلا كبيره في مراسي صف ثالث من البحر

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    6 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٥٤٣٬٧٨٠ جنيه

    فيلا فاخره مجهزه استلام سنه بتقسيط مرن و أقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٩٢٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٦٩٠م فاخرة للبيع في بالم هيلز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٩٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى موقع مميز على البحر واللاجون فى الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع - كمبوند جرين فيلدج (٦ أكتوبر)

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستاندالون فيلا صف اول لاجون بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    6 غرفة