بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 52

2,525 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المرحلة الاولى فيلا 6 غرف + حديقة واسعة 250م تلال

    Oqood Investments logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    6

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 439متر بكمبوند دارا جاردنز التوسعات الشماليه

    Guides Real Estate logo image

    دارا جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٤٣٩ متر مربع

    ٧٦٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (Pk2 )2 حمام سباحة/مصعد/تشطيب بالكامل بالمطبخ

    Gold Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون 485 م بموقع مميز للغاية

    Premises logo image

6

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك فيلا مستقلة تطل علي البحيرات

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز بسعر لقطة فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 500م الكينج مريوط (واجهة بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ريسيل فرصة مميزة في سراي المستقبل سيتي

    Compound Hekaya logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا باميز وارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 355م كمبوند تويا الحزام الاخضر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    تويا كمباوند, شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بكمبوند لوروا التجمع الخامس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 410م كمبوند لو جاردن

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في The Estates الشيخ زايد برايم لوكشن

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اي فيلا في ماونتن فيو هايدبارك بمقدم 4800000

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بأقل سعر في ليك فيو بوتيك استلام فوري

    Premises logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٨٣٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 340م للبيع في كومبوند بريما هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٦٤٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال شهور السعر شامل عضوية النادي

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة كاملة التشطيب في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تايب 2 - ب كراون - فيو الاجون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

6

    6

    ٦٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليون

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 976م في رويال ميدوز، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٩٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليون

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة 6غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    فيلا فوري فيو لاند اسكيب مقدم ٣ مليون كاش ٥٦ مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع