بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 54

2,525 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون استلام فوري للبيع تشطيب المالك بالمطبخ

    Mr .Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٩٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا مستقلة 340م في كومبوند بريما هايتس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    فرست هايتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة بسعر الكاش و تقسيط يصل الى 12سنة-باديه

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الإماراتية رأس الحكمة - فيلا للبيع 538 م

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٣٨ متر مربع

    ١٣٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض فيلاMV ريسيل استلام فوري سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000 م – للبيع - كمبوند وادي النخيل– المرحلة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    وادي النخيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    3

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في ميفيدا - بتسهيلات استلام فوري

    ERE Investments logo image

6

    6

    ٤٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة جاهزة للسكن في كايرو فستيفال

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٢٩٬٤٥٠ جنيه

    فيلا ضخمه سعر مغري في بي اكس اعلي تبه في بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٣١٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة متشطبة بالباتيو 5 راقيه جدا

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ٨٧٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥١٧ متر مربع

    ٨١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كاملة التشطيب للبيع في الباتيو 1

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه في الشيخ زايد كمبوند رويال سيتي

    Vida Solutions logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني من البحر بسعر أقل من السوق 200 مليون

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى ذا استيتس سوديك بالقرب من بيفرلى هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة | شارع التسعين الجنوبى - التجمع الخامس

    AMAKEN Misr logo image

    وسط القاهرة الجديدة, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك فيلاتين بسعر فيلا تشطيب كامل بمقدم 10% فقط

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا 6غرف+7حمام+بيسين 3دق من بيفرلي هيلز

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٥٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا ب6 غرف 444م بموقع مميز - The Estates

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٤٤ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا في بالم هيلز بالتقسيط علي 6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ٥٥٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كومبوند كونكورديا

    كونكورديا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٩٩ متر مربع

    ٥٦٬٣٢٠ جنيه/متر مربع