بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 18

2,555 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 461م-بالم هيلز القاهرة الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٧٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5 فيلات كبيرة (مساحة أرض 1,000 م)

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري من النوع C متشطبة صف ثاني على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٠٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حمام سباحة بفيو مفتوح علي المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في موقع مميز كايرو فستيفال سيتى

    Ninety Two logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 600م تشطيب الترا سوبر لوكس بجولف سيتي

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    6

    3

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٧٬٣٦٩٬٦٢٢ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل مع حديقة واسعة وحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٧٤٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس مع مسبح خاص استلام فوري بتشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة|بتشطيب مودرن راقٍي ومساحات واسعة

    Smart Home logo image

6

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2مليون=(فيلا 290م+3ادوار+اجمدفيو مفتوح+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل موقع مميز فيو مفتوح الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلار استاندالون ١٠٠٠ متر للبيع بيزمنت ارضى اول..

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٦٠٬٠٩١ جنيه

    توين فيلا نص تشيطب جاهز للسكن بسعر مغري في اب فيل

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح استلام فوري خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    طريق القاهرة برج العرب الصحراوى, كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا 310م صف اول تشطيبVIP+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة من لافيستا فقلب التجمع مقدم3.6م بسعر72م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٨ متر مربع

    ٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - تشطيب كامل - قطامية ديونز

    LevelA logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٨٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالحي الأول التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع رقم 12, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال علي4س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٦٣٣ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    Key Point for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للمعاينة فى سوديك و بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال شهور فيو مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا لقطه في بالم هيلز ريسيل موقع مميز

    IRTKAZ logo image

6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة(3طوابق) فيوLakes لوكيشنVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع