بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 17

2,556 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز استلام فوري بدون تشطيب - بالم هيلز

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٦١ متر مربع

    ١٠١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ثانى صف جولف باقل مقدم و اقل اجمالى

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦١٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه اول سكن في زايد بالقرب من أركان بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه استلام فوري بمساحة ارض كبيرة

    Spade consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة V2 صف أول جولف في مراسي أريزو

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٤٣ متر مربع

    ١٧١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ذا كراون بالم هيلز-موقع متميز

    Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٣٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند قطامية رزيدانس - التجمع الاول

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب بموقع مميز جداً في سعادة

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا موقع متميز إطلالة على البحيرة وملعب الغولف

    Ninety Two logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص صف اول لاجون, مراسي

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون للبيع في مراسي بلانكا 6 غرف

    Do estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بتسهيلات - في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في سكارليت حسن علام

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 751 بموقع مميز وسعر لقطه للبيع فى سوان

    Tradmark Real Estate logo image

6

    7

    ٦٠١ متر مربع

    ١٣٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري بسعر وموقع ومساحة مميزين

    why solutions logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره تشطيب كامل ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 701م أرض |جاهزة للاستلام | مدينة الشروق

    The Homies logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    7

    ٧٠١ متر مربع

    ٤٥٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فخمه متشطبه بحديقه موقع مميز-بلاجيو

    IRTKAZ logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٨ متر مربع

    ٧٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلةببدروم تطل على البحيرة في كايروفيستيفال

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بحري فيو مفتوح باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في موقع استراتيجي - إطلالة على البحيرة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7+

    ٤١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز علي الجولف - فيلا للبيع كمبوند الربوة

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٢٩٧٬٦٥٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول بحر ولاجون ساوث ميد

    TREX logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٨٨ متر مربع

    ١١١٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك تشطيب استلام فوري كامل ٦ غرف ٣٧٠ م

    Makanak Investments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع