بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 22

2,513 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس مع مسبح خاص استلام فوري بتشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة|بتشطيب مودرن راقٍي ومساحات واسعة

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل موقع مميز فيو مفتوح الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين جرينلاند, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلار استاندالون ١٠٠٠ متر للبيع بيزمنت ارضى اول..

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٦٠٬٠٩١ جنيه

    توين فيلا نص تشيطب جاهز للسكن بسعر مغري في اب فيل

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح استلام فوري خدمات كاملة

    Remax Professional. logo image

    طريق القاهرة برج العرب الصحراوى, كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة من لافيستا فقلب التجمع مقدم3.6م بسعر72م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٨ متر مربع

    ٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - تشطيب كامل - قطامية ديونز

    LevelA logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٨٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بالحي الأول التجمع الخامس

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع رقم 12, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال علي4س اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٣ متر مربع

    ١٢٩٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    Key Point for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٦٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للمعاينة فى سوديك و بجانب اعمار

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٤٠٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال شهور فيو مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البلازا الترا سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١١٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا لقطه في بالم هيلز ريسيل موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقلة(3طوابق) فيوLakes لوكيشنVIP

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م +130م جاردن متشطبة سوبر لوكس استلام فوري

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 295م + روف 85م باتحاه بحري, استلام فوري بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز – فيلا واسعة

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالجونة سيان - 6 غرف - بول -موقع متميز

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله باطلاله علي الجولف في القطاميه ديونز

    Elegant Home logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل صف أول جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٨ متر مربع

    ٢٠٣٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاني صف من البحر، اول صف من البحيرة - متشطبة

    We are consultancy logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بسعر محروق في كمبوند ريحانة التجمع

    Sonic For Real-Estate logo image

    ريحانا فيلاز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة مع حمام سباحة خاص في رحاب هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة السادسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع