بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 3

11,482 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في انشان ساند الجون

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٬٠٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف في PK2 | استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ٨٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري علي اللاجون مباشره اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧١٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتشطيب راقي بالكامل-بالم هيلز ذا كراون

    Residia logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية مودرن | تشطيب عالي المستوى، حمام سباحة

    Residia logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • فلل يم لينكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    8 فلل إعادة بيع في ذا إستيتس – مستلمة

    Residia logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حديثة التشطيب، بتشطيبات أنيقة، وموقع متميز

    Residia logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 فيلات متشطبة، جولف إكستنشن

    Residia logo image

4

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة ضخمة، إطلالة بحيرة وجولف، تشطيب كامل

    Residia logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بإطلالة مائية ولاند سكيب فيو

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    14 فيلا جادة ومؤهلة متاحة"7/4"

    Residia logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتان - ملاك جادون - تحديث 2/4/2026

    Residia logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر تاون هاوس – إطلالة خضراء – مفروشة

    Residia logo image

4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مرتفع بإطلالة جولف واضحة

    Residia logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    اسـتلام فوري و تـمشية للشاطئ دقيقة 100% Sea View

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع لافيستا 3 العين السخنة مجددة بالكامل

    Volume realestate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في الكومباند استلام السنادي بمقدم 850

    Western House logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000.000=فيلا مستقله (3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا استلام قريب - بحري كورنر - بحديقة - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه بخصم 33% (212متر+3 ادوار ) بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون مودرن بإطلالة مفتوحة في هايد بارك

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 500 تعاقد كورنر بأميزموقع بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استاند الون صف اول علي اللاجون ف هاسيندا

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر 3 ادوار بفيو مفتوح وخصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000.000=فيلا مستقله (3 ادوار+تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع