عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 42

80,049 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة ناصية بفيو مفتوح من ٣ اتجاهات

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    دوبلكس

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بدور الخامس في كلاستر للبيع

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكسFamily house استلام فورى بسعر لقطه مساحه234م

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش بالكامل يطل على المناظر الطبيعية

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 144م للبيع | مدينتي | متشطبة بالكامل

    Circle Realestate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيع في الخمايل استلام فوري موقع مميز

    The Polygon logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف في المقصد استلام فوري متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٣٣٬٥٦٨ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات متشطبه استلام فورى ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١١٬٩٩٥٬٨٩٨ جنيه

    دوبلكس بسعر لقطه للبيع بكمباوند تريو جاردنز

    متصدر

    Omaa Property Consultant logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن برووف خاص

    The Polygon logo image

    ماونتن فيو اكزيكتيف ريزيدنس قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • هيفين ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178م كومباوند أليكس ويست (فيو لاند سكيب)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضي بجاردن للبيع (هايد بارك - سي شور) 191 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر بخصم 25% للكاش في الشروق

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا استلام فوري في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر تشطيبات فاخرة فى فيلدج جاردنز قطامية

    Do estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • نوبو براندد ڤيلاز - أوجامي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة

    3 - 5 غرفة

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

3

    2

    ٢٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٣٩٠٬٣٦٤ جنيه

    شاليه متشطب بتصميم يوناني واستلام 2027

    The Polygon logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في 90 أفينيو | تشطيب كامل ومتميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Spacious Nile View Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد انيس, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • كورونادو

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الساحل الشمالي,كورونادو

    2 - 3 غرفة