شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 810

51,478 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (بالميرا - العلمين) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٢٣٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ م بدسكاونت ٤٠% ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شقه في جولز 6 اكتوبر بالتقسيط ع9 y

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر - شقة استلام فوري بمقدم 30% حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن كبيرة استلام فوري 200م

    متصدر

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    فلو, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180متر مرخصة دور خامس تشطيب الترا سوبر لوكس

    الرضوان العقاريه logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬١٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م بكابيتال جاردن

    Remax Style logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين – بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 دقائق من الرحاب و واتر واي ومول اميرالد

    Fam Egypt logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 فيو مفتوح علي بوابتين رئيستين مساحة 165م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل3 فيو مفتوح علي الرئيسي مساحة155م استلام فوري

    طريق غرب سوميد, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس في اكتوبر بلازا للبيع .

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ريسيل بسعر مميز - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ونجت (بجوار نادي القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع وينجت, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م للبيع في قلب مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    طريق عمائر مدينة نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٨٠ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة151م استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز المستقبل

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف - بيتا ريزدنس حدايق اكتوبر - علي 9 سنين

    BETA EGYPT logo image

    دارفيل ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع