شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 806

51,478 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل - دور متكرر بارسل 23 - شقة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200متر باطلالة مميزة في سوديك فيليت - سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادية – بالم هيلز، مرحلة أولى واستلام فوري.

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في مدينة نصر واجهه على الشارع

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في دي جويا نيو زايد | استلام قريب |

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م بحري دقيقة من تراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في دي جويا نيو زايد | استلام قريب |

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي في RAY بتقسيط 12سنه

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز فيلات التجمع الأول 190م اسانسير

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل على اللاندسكيب في سافير سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل دور أرضي مع حديقة استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل فيو شقة 3نوم +ناني للبيع في سوديك فيليت

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بجانب المتحف في العاصمه السياحيه الجديده

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٣٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بإطلالة مزدوجه علي حديقه ونافوره

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل مع حديقة - سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ثروت 190 م ( ش عبد المنعم الدليل )

    Elira Real estate Experts logo image

    شارع عبد المنعم الدليل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى مونتن فيو اى سيتى تجمع 3نوم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 189م كمباوند Orouba Skyline سموحة

    B-connect Real Estate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادية – بالم هيلز، مرحلة أولى واستلام فوري.

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون سوديك بحديقة جاهزة للاستلام

    Global Marketing Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م ريسيل متشطبةبسعر اقل من الشركة ف ناياويست

    Property Group logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع في ION بالعاصمة+قسط12سنة بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف علي دائري المعادي واجهه خارجيه

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 205م+148م متشطبة بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه في نيو جاردن سيتي بمقدم1%

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٥٢ جنيه/متر مربع