شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 685

51,972 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين في ازهة الساحل الشمالي| موقع مميز

    Selection Code logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م بالمطبخ والتكييفات في VGK

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم متشطبة استلام قريب في سوديك ايست 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١١١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم متشطبة في لوكيشن مميز بمقدم 100 الف فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم استلام قريب في لوكيشن مميز بمقدم 1.5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م ( بمقدم 500,000 وقسط المتبقي ع 15 سنه )

    Falcon for Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في O West -تجربة الجونة في قلب اكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحديقة خاصة في قلب Golden Square في اي سيتي

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر استلام فوري في SODIC نيو زايد متشطبة

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الى 10 سنوات شقه 3 غرف نوم للبيع فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 173م في Zed East - مقدم 1,5 مليون + قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في MV Aliva متشطبة بقسط شهري 15 ألف فقط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة علي الاستلام علي 10 سنين قسط بمقدم 1.5 %

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لن يتكرر لشقة في مدينتي 245 م وايد جاردن

    Eureka Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٦٢٬١٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام سنه في مارفيل نيو زايد علي 10س

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for sale unit in ashgar city october rtm install8y

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ وتكييفات للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف نوم للبيع استلام سنه فى موقع مميز فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لوكيشن مميز أمام بيفرلي هيلز 12 سنة قسط

    Inn Properties logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٧٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦١٧٬٠٨٥ جنيه

    شقة علي اكبر لاندسكيب مساحة كبيرة استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع