شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 682

51,972 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬١٠٧٬٨٧٥ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز | موقع مميز |

    متصدر

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات كاملة بمستوى فخامة فائقة - موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه تشطيب باعلى مستوي بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للاستلام 198م بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل 170م بالتكييفات بمقدم 3 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - بسعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 146متر بجاردن جاهزة للسكن للبيع في صن كابيتال

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو بحيرة مقدم 5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تشطيبات خاصة 238م كاش في B1 علي جاردن

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز | بحري | موقع مميز

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٣٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل ف Tulwa برايم لوكيشن بمقدم 5,3مليون 174م

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٣٣٠ جنيه

    للبيع في مدينة نور 123م نموذج E فيو جاردن بالتقسيط

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٩٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى الشيخ زايد مقدم 10% قسط حتى 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس استلام فوري تاج سلطان

    Mr .Estates logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في البنفسج فيلات التجمع - علي جاردن صريح

    Next Level Properties logo image

    شارع زكريا احمد, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه متشطبة بجاردن فى كيان موقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147م 3 غرف بفيو كريستال لاجون للبيع فى سراى

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة بالكامل - إطلالة خلابة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصميم عصري مساحة مريحة جدًا في أرقى مواقع زايد

    NABAJ logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٧٣٨٬٧٣٦ جنيه

    شقة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز | جاهزة للاستلام

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٥٣٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع في ديستريكت 5 – مراكز

    متصدر

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٨٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيبات كاملة سوبر لوكس بموقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع