شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 661

51,972 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك باقل مقدم استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متسلمه تلت غرف متشطبه بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل في كمبوند أكاسيا Acacia

    Smart Step logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج المعادي ستار بكورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1.4مليون استلم فورا بتشطيبVIP بجوار AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام في كبموند بالم هيلزpalmhills

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    Loft في ديستريكت 5 ,200م , استلام فوري

    Smart Move logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت من ديار القطرية - شقة 3 نوم بحديقة خاصة

    Blu Real Estate Marketing logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيوأي سيتي شقة للبيع استلام فورى تشطيب كامل

    Sedra Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل بفيو حمام سباحه ولاندسكيب

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    152م ارضي بجردن60م حي التاني خطوات من شارع التسعين

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م للبيع ابراج زد الشيخ زايد ارضى وعشرين

    اورا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكييفات استلام فوري

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة مفروشة في الخمايل -مرحله A3

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر استلام فوري متشطبة بالتكيفات و المطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 190م بأقل مقدم و اطول فترة سداد لافيردي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم احجز وحدتك متشطبه على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138 م بجاردن نصف تشطيب فيو لاند سكيب بحري صريح

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي بشر - بمساحة 165 متر

    Remax Top Agents logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى شارع جامعة الدول العربية الرئيسى .

    Royal Home logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري اكثر عمارات مميزة في كابيتال جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة ١٨٤ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيڤرلي هيلز سوديك الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع