شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 659

51,972 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بفيو مميز في زيد ويست

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في The Axis

    RE/MAX Everest logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البنفسج - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط شقة بالروف بالبنفسج فيلات

    Al-Bahrawy Developments logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 160م استلام فوري متشطبه فيو مميز الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل بكبائن المطبخ والتكييفات

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري، شقة كاملة التشطيب في مدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اختار مكان يليق بيك .. اختار عروبة سكاي لاين

    Inspire Homes logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٤٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز باطلاله على اللاجون فى باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاش – مدينتي B6

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مصر الجديده سوبر لوكس مساحه160م

    Guides Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فىGreens phase كمبوند هايدباركHyde Park

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 248متر للبيع في اي سيتي لاجون استلام 2027

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج عمارات على التسعين الشمالي

    East House logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشين بحري باقل سعر في الماركت جاهزه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180متر +جاردن مفروشه بالكامل باديا بالم هيلز

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق شقة 206م استلام فوري فيومميز الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باديا بالم هيلز 125متر اقل سعر في الماركت

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 155 م بحري في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 319 م زيزينيا (ش محمود الديب).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمود الديب, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣١٩ متر مربع

    ٦٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في باديا بالم هيلز 155متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 173 في سوان ليك

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح club شقة كورنر 155م اقساط باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع