شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2079

51,967 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على البحيرة فيو مميز جدا شقة200م بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنصوره الجمهورية جانبي واجهة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع الجمهورية, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 221 م الساحل الشمالي ( جيفيرا - رأس الحكمة )

    RE/MAX Avalon logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 207 م جليم (بالقرب من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سموحه ( مروج )

    RE/MAX Avalon logo image

    كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م محرم بك (متفرع من ش جرين)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة من المالك

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بشمال المدينه بجوار محطقه المترو وجامعه

    El Nasr for Real Estate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بارقي مواقع الدقي شارع محي الدين الرئيسي ڤيو نادي الصيد

    Happy House Real Estate logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند جرين تاون فى حدائق اكتوبر من المالك مباشرة

    الروضة logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 202 م سموحه (كومباوند جراند فيو)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع جراند فيل سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٢٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م رشدي عمارة براند ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190 م سموحة ( ابراج التوب هاوس )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270 م كفر عبده (ش الإسماعيلية)

    RE/MAX Avalon logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة التانيه

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر للبيع رخصه إدارى بيع او تقسيط تشطيب سوبر لوكس مساحات مختلفه علي الشارع الرئيسى واماميه وخلفى

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهه بالبوابة الرابعه

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مطل على البحر بالمنصوره الجديده

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة200 م بحديقة ٦٥م بسعر لقطة بكمبوند جاردن هيلز 6اكتوبر

    ياسر هلال logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م ستانلي (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205 متر كمباوند(صواري )

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٨٬٠٠٠ جنيه

    -امتلك شقة عالبحرمباشرة في المنصورة الجديدة

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    المنصورة الجديدة, الدقهلية

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م العصافرة (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 183 م بأبراج واتر فرونت بحي صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146م سموحة (كومباوند مروج )

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع