شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2070

51,967 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م نص تشطيب للبيع في شارع المنيل الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع المنيل, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في سموحه شارع ( 14 مايو )

    B-connect Real Estate logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناكليس متفرع من الترام - خطوات من فتح الله -

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمد باشا سعيد, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سموحة أمام جرين بلازا

    B-connect Real Estate logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمنصوره سندوب ناصية

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    سندوب, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فاملي هاوس استلام فوري من ايوان بجانب اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م مفروشه للبيع فيو نيل كورنيش المعادي مك

    جراند هاوس logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة ماستر - غرفة معيشة - فيو بحر جانبي

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود الديب, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستانلي بين الترام و البحر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع احمد فؤاد درويش, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع خطوات من مدرسة فرنسيسكان .

    شارع مكة, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في رويال بلازا شقة لقطة كل ال3غرف علي قصر الميرغني

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في رويال بلازا شقة لقطة كل غرفها علي قصر الميرغني

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبة200م بحديقة200م كمبوند جاردن هيلز

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م استلام فوري للبيع ريسيل - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المنصوره احمد ماهر رئيسي ناصيه

    ريماكس هوم ماسترز logo image

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السيوف شماعه - شارع الشهر العقاري

    B-connect Real Estate logo image

    شارع السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كفر عبده ميدان سانت جيني

    B-connect Real Estate logo image

    شارع سانت جين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بجنوب الاكاديمية ب - التجمع الخامس

    ElGammal real estate logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع كلية أداب - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع جانبي شارع النخله تشطيب سوبر لوكس

    شارع كلية أداب, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 135م سيدى بشر بين البحر والعيسوى .

    شارع 18, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م جليم ( خطوات من ش أبو قير )

    Inspire Homes logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة في منطقه س شقه دور أول

    الصفا والمروة للتسويق العقاري logo image

    جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديدة في بالم هيلز الاسكندرية

    Smart Medium logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع باقساط علي 12 سنه بجوار هايد بارك

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سموحة شارع عشرين - خلف جرين بلازا شارع مرور ابيس

    B-connect Real Estate logo image

    شارع جرين بلازا, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٢ جنيه/متر مربع