شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1995

52,363 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 194متشطبه جاهزة للاستلام أمام ZED مباشرة

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175متر بالعبور كمبوند جاردينيا 2 فرصه باقل سعر

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٢٥٠ جنيه

    شقه بمساحه 145 متر باكثر فيو رائع بالعبور بالتقسيط

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن129متر باقل مقدم في العبور لوكيشن تحفه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 141متر بكمبوند Okardia بالعبور سعر و فيو تحفه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجاردن فى البنفسج 5

    Q VISION logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بدون مقدم 125 متر فيو لاندسكيب بالعبور مميزه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لوران (175م) ترام مباشر .

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    أول مطل بحر | دبل فيس | دمياط الجديدة

    Bonat Al - Ahram logo image

    بيت الوطن, دمياط الجديدة, دمياط

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٥٬٩١٧ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٧٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر استلام فورى جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه125متر استلام فوري بسعر لقطه بجاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالوكيشن رائع بالعبور كمبوند جاردينيا 135 متر

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة 145 متر 3 غرف دور 5 بسعر مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع Address Home – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة 145 متر 3 غرف دور 5 بسعر مميز

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168متر مساحه هائله بافضل فيو بالعبور باقل مقدم

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه لذيذه 152 متر بجاردن بحري بالعبور مميزه

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140متر رائعه بكمبوند Citalia بدون مقدم بالعبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م 3 غرف واجهه بحري بانوراما المقطم

    sherwoods property logo image

    المقطم وسط البلد, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م ميامي (ش اسكندر ابراهيم)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 207 متر بالعبور مساحه هائله بالتقسيط

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 138م في كمبوند Ixora – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م فى كمبوند صواري ( فيو مفتوح )

    Next Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٥٬٢٥٠ جنيه

    شقة دوبلكس 225 متر + 44 متر جاردن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع