شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1988

52,363 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لودج بحديقة خاصة وإطلالة بحرية – وادي جبال

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده (170م) شارع امير البحار .

    شارع أمير البحار محمود حمزة, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 114م بولكلي ( خطوات من ش أبوقير )

    Inspire Homes logo image

    بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة مرخصة موقع مميز فيو نادي سبورتنج

    Remax Professional. logo image

    شارع الأمير بشتك, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند جراند سيتي

    Q VISION logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مباني حديثه شقه مسجله شهر عقاري تصلح سكني او اداري

    Art colorr logo image

    شارع نجاتي سراج, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 157 م سموحة الجديدة بتسهيلات سداد

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 183 م سموحة الجديدة بمقدم 35 %

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنة دور مميز أكبر خصم كاش

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شركه اليوسف للتطوير العقاري بزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة ومشرقة للبيع بكمبوند معادي جراند سيتي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه129متر بجاردن بسعر رائع استلام قريب بالتقسيط

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه بالكامل مرخصه سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و افضل لوكيشن شقه 210متر Sodic eastown

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في التجمع الاول

    Smart Assets Real Estate logo image

    التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة براند)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 199 م سموحه (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٦٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جليم

    New Home for Realestate logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 161 م سموحة الجديدة بتسهيلات سداد 18 شهر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م لوران (ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 184 م (صواري - السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كفر عبده 140م (ش ابراهيم راجى) .

    شارع إبراهيم راضى, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شركه اليوسف للتطوير العقاري بزهراء المعادي

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م (صواري - السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بالحى المتميز و السياحية

    Housing Realestate logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع