شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1997

52,363 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر استلام فورى جاردينيا العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند الخمائل الشيخ زايد استلام فوري

    Bond & Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٢٥٠ جنيه

    شقه 145 متر بالتقسيط بالعبور افضل لوكيش واميز فيو

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه بالعبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند جاردينيا 2 العبور 125 متر استلام فوري

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م سموحة (ش فوزي معاذ - عمارة براند)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر استلام فورى بسعر مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة 145 متر ( 3 غرف + 3 حمام ) بسعر مميز

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بسعر مميز بكمبوند جاردينيا تاون

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 207 متر مساحه كبيره بالعبور لوكيشن راقي ومميز

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر باقل سعر في العبور الجديده فرصه رائعه

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - رشدي

    New Home for Realestate logo image

    شارع دمياط, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    125متر شقه مميزه ب0%مقدم علي اطول مده تقسيط العبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195 متر استلام فورى دور متكرر اول او تانى

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 141 مساحه متوسطه هائله بالعبور باقل سغر متر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سبورتنج ( ش مصطفى محمد مرسى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع مصطفي محمد مرسي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135متر بالعبور فيو تحفه بالعبور استلام فوري

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175 متر بكمبوند جاردينيا2 العبور استلام فوري

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 155 متر بسعر مميز ( 3 غرف + 3 حمام )

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر جاردينيا العبور استلام فورى

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م كفر عبده ( ش ابراهيم راجي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع إبراهيم راضى, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٧٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة 110 متر + 37 متر جاردن فى جاردينيا تاون

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر دور متكرر تانى او تالت جاردينيا العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر للبيع بجوار حديقه الطفل مدينة نصر

    Future Home RealEstate logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع