شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1810

52,202 عقارات أخرى
  • 2

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور علي شارع 90 من المالك مباشر 175م

    Emak Realestate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل باقل مقدم استلام فورى اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 6 شهور فيو مفتوح سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف باطول فتره سداد في جولدن سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في تالدا، مدينة المستقبل

    Beltone logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر الترا سوبر لوكس للبيع

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمدينة نصر المنطقة الثامنة -نو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نجاتي سراج, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181 م ( Palm hills Alexandria ) استلام فورى

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م سابا باشا - ( خطوات من الترام )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة110متر تعادل 130متر ارضى بجاردن الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقة بموقع متميز كومباوند مباشرة ع٩٠ الشمالي

    Assets Real Estate Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بولكلى خطوات للترام بجوار فتح الله

    RCR for real estate logo image

    شارع الملازم سامح, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستثمار إيجاري مضمون في سيد القديمة شقة 110م 8 علو

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أزاد – القاهرة الجديدة | شركة تعمير

    Beltone logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت في قلب الشيخ زايد بجوار النادي الاهلي

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مباني حديثة 250م تفرعات البطل احمد

    Property insider logo image

    شارع البطل احمد عبد العزيز, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بخصم يصل الي 27% بالتجمع / ريفيرتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٧٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالحي التاسع خطوات من شارع البستان

    Zayed Gate logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن 110متر الترا سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش مباني حديثة 230م شارع نادي الصيد

    Property insider logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة دور كامل في فيللا خاصة بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسام الدين بسيوني, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع