شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1808

52,202 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة kingمميزة في في ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٣٬٨٧٥ جنيه

    امتلك شقتك في افضل لوكيشن داخل كمبواند ليك فرونت .

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 130م بحديقة 80م بالتكييفات موقع ممتــاز

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع وادي النيل 200م عمارة شيك 2 أسانسير

    Royal Home logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    245 متر علي شارع الزهراء الرئيسي بمقدم 10%

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٦٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فورى بفيو مميز و أقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م للبيع B6 مدينتي3غرف فيو جاردن استلام فوري

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في سرايات المعادي بموقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز كابيتال جاردن للبيع ب ارخص سعر ف السوق

    Rakar Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170 م سيدي بشر - ( جمال عبد الناصر )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري - متشطبه بالكامل - في التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج صفوه الميثاق

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع الميثاق, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٤٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك امام نادي وادي دجله مباشرا بمقدم 10% واستلم

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيـــــــــــع شقه مساحه ١٣٠ متر السعر نهائي

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند تيجان ( أقل من سعر السوق )

    Smart Assets Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٨٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة 168متر في كمبوند ليك فرونت في قلب حدايق اكتوبر

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي 144م لقطه متشطبه اللترا سوبر لوكس

    La Costa For Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٥٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الاكاديمية (أ) في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطه في مرحلة اللاجون

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 137 م زيزينيا (خطوات من ش ابو قير)

    RE/MAX Avalon logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م محطة الرمل (خطوات من شارع فؤاد)

    RE/MAX Avalon logo image

    محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في سرايات المعادي موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195 م ستانلي - ( ش ذكي بدوى )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع زكى بدوى محمد, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بدار مصر القرنفل – التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على دائري المعادي 3 غرف و 3 حمامات

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع