شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1813

52,202 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لن تتكرر بالمنطقة السادسة – بيع سريع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد المقريف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – متفرع من الاقبال – خطوات من الترام

    New Home for Realestate logo image

    متفرع من شارع أبو عجيلة 2, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 305 م , شارع أبو قير , لوران ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٧١٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م سموحه (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة في Villette Sodic | موقع Pr

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سيدي جابر

    New Home for Realestate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في رشدي شارع ابو قير مباشر 165م 3غ متشطب مفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في سراي متشطبة بالكامل + جاردن 160م

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 148م في ONE7 – استثمار مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استسثمار ف الشيخ زايد ف منطقة حيوة علي وصلة دهشور

    Property Hills Star logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي مطلات مفتوحة سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع كفر عبده, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع السرايا 155 م (ش علي هيبه)

    RE/MAX Avalon logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٢٣٠م مودرن في زهراء المعادي

    Good Deals logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في اللوتس الشمالية 160م امامي

    اشتري بيتك logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م سموحة (ميدان فيكتور عمانويل)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب جاهز في منطقة أسعارها لسه هادية النزلة

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148 م سموحة (حدائق السرايا)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ والتكييفات فيو رائع في بوليفارد ميفيدا

    Remax The Address logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 م ميامى (على البحر مباشرة )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات في المربع الذهبي شارع النوادي اوبن فيو ميدان

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في سراي، القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفاخرة 134م في ONE7 احجز اليوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م استلام فورى بالجراج فيو حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تحفه معماريه 200م -2010 بمكرم عبيد الترا هاى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع