شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1548

51,994 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقة جاهزه للسكن موقع مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة على شارع رئيسي بحدائق الاهرام تشطيب خيالى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة داخل كمبوند Carnell – New Giza

    Home Select for real estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهز للسكن سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع في شمال الرحاب – أول سكن

    Al Ofok Investment logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م واجهة دور ثانى بجوار البوابة مباشرة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش شقة 3 غرف في الاندلس

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٧٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 3 غرف نوم في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة بحدائق الاهرام واجهة تشطيب فندقى دور ثانى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة هاي لوكس مع حديقة للبيع – جنوب الأكاديمية

    Al Ofok Investment logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل 3 غرف في تفرعات أحمد عرابي

    Good Deals logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B1 فرصة مميزة لامتلاك

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ميفيدا بارسل 23 التجمع الخامس

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع 198 بدجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 198, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بحديقة في ماونتن

    Home Select for real estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في شارع 200 بدجلة – جاهزة للسكن

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة راقية بتشطيب سوبر لوكس في شارع 200 دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة195م جاهزة للاستلام فورا على حمام سباحة بالتجمع

    Property Hills... logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقه3غرف ف التجمع 5 اميز تقسيمه ف الكمبون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على المفتاح استلام فوري تقسيط لحد 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على النادى تسهيلات على 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كالما حدائق اكتوبر متشطبة

    Royal Hub Real Estate logo image

    كالما, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٩٤ جنيه/متر مربع