شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1498

51,994 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م كفر عبده - ش بوتيك لندن

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحة ( ش الهيلتون )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش اميز لوكيشن في الكمبوند سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بحديقه في هايد بارك مع فيو مفتوح بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن 3 غرف-دايركت على البحيره

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمقطم الهضبة الوسطي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    بيانستر, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف متشطبه-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بتشطيب كامل في هايد بارك| اقل سعر

    Merak Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم مع إطلالة على المسبح

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف متشطبه بالمطبخ و تكيفات فيو مميز

    ERE logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف - استلام فورى-اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في اي سيتي اكتوبر- مقدم 100 الف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٠٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في الشويفات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 260م مدينة نصر للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م - خالد بن الوليد - فيو بحر

    Elite Groupe logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 3 غرف مساحة 120م فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-استلام فورى-فيو مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 20% تسهيلات على 7 سنوات فيو مفتوح على البلازا

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف متشطبة بالعاصمة بمقدم 1%فقط

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٥٤٧ جنيه

    اقل سعر 3نوم فيو لاند سكيب و بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٧٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة (ش كمال صلاح الدين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة في جرين سكوير – للبيع

    Beltone logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في سوديك ايستاون اقل من ماركت 189م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه وصله دهشور الشيخ زايد كمبوند جامعه القاه

    Vida Solutions logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع