شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1497

51,994 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالفرش دقايق من التسعين

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر دبل فيو مفتوح على اوسع مكان

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م + تراس 25م في قلب التجمع بالبنفسج

    The Map Investments logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم كبير سوبر لوكس ف تلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٤٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة على البحيرة | أو ويست

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٦٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 218م استلام فوري في البنفسج بفيو فيلات

    The Map Investments logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 جانبي خلفي ببلكونة بحدائق الاهرام

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 205م بالتكيفات موقع مميز ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع بيفرلي هيلز مفروشة بحديقة جاهزة

    Home Select for real estate logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٦٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن طلعت مصطفي كمبوند مدينتي بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٧٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زد ويست161متر الدور التاسع فيو مفتوح.

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نص تشطيب الثروه المعدنية حدائق الأهرام

    Like view logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ١٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جاردينيا الشمس بجوار مول العرب

    Vida Solutions logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر للمتر بالعاصمه تقسيط علي 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م ميامي ( متفرع من ش العيسوي )

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٤٤١٬٣٤٠ جنيه

    شقة ٣ غرف كريسينت ووك | ١٨٩م² | أقل من سعر المطور

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 7, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارضى بجاردن 3 غرف-فيو فيلل-فورى

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتقسيط للبيع بكمبوند حكايات

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬١٧٨٬٣٦١ جنيه

    شقة ٣ غرف كريسينت ووك | ١٨٩م² | أقل من سعر المطور

    Homescout logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر 3 غرف-كورنر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | أقل مقدم وأقل توتال في مرحلة بارك فيو

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 140م اوفر تجاري 550 الف B14

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في طلعت مصطفي كمبوند مدينتي بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع