شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1390

52,310 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة واسعة فيو مفتوح

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة روف فاخرة بالحي السادس عشر

    Zayed Gate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    ايزولا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند جنة أكتوبر – استلام قريب

    Zayed Gate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تصلح تمويل عقاري في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن برايم لوكيشن فيو لاند سكيب

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م 3غرف استلام فوري متشطبة بالكامل في سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢١٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام سنه في مارفيل نيو زايد علي 10س

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 260م في وابور المياه شارع باستور

    Baytak. logo image

    شارع باستور, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م داخل كمبوند Uptown أكتوبر الجديدة

    Baytak. logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    آخر وحدة 139م أمام جامعة زويل مباشر – كمبوند Ixora

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز للبيع في هايد بارك قابل للتفاوض

    Hodoud for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Hodoud for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١١١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للمتر شقة للبيع استلام فوري كاش او تقسيط

    Master Key logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة فيلا بسعر شقة استلام 6 شهور فقط في احلي مرحلة

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٩٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة على النادي للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٦٬٨٤٠ جنيه

    شقة لقطه بحرى متميزه جاهزة للسكن للبيع بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 176م في اكتوبر الجديدة بحي فيلات راقي

    MADAEN GROUP logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م La Casa حدائق أكتوبر تقسيط 5 سنوات

    Baytak. logo image

    لا كاسا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة طوب احمر بالحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فيElysium زايد.. رفاهية وتقسيط حتى 10 سنوات

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بحديقة 3/4 تشطيب بالحي السابع

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م للبيع كمبوند Address Home أمام جامعة زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع