شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1393

52,310 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند امام الجامعه الامريكية تشطيب راقي

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بسعر مميز و بدون مقدم قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 3غرف في جرين6 استلام فوري-أمام ماونتن فيو

    Selection Code logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3غرف خلف لجامعه امريكيه استلام قريب اقساط10

    Selection Code logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بيفرلي هيلز 204متر-سوديك ويست الشيخ زايد

    Emkan for Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في زايد بموقع مميز علي 10 سنيين اقساط

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 250م في كمبوند زيزينيا دقيقة من ال AUC

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز واقل سعر للبيع جاليريا ريزيدنس

    El Kateb Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م دقيقة من شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقع متميز جدا -بسعر قليل

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢١٠٬٣١٠ جنيه

    شقة 155م في بادية بالم هيلز بقسط مريح وأفضل سعر

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالمراحل الاوليB1 كاش نموذج500 علي جاردن249م

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز للبيع باقل سعر في سكاي كوندز

    El Kateb Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أو للإيجار في موقع مميز – شارع الحرية

    Bond & Key logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه في زايد الجديده علي 10 سنيين قسط

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٩٨٬٥٦٥ جنيه

    شقة بماونتن فيو مقدم 100 ألف وقسط 10 س

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بموقع مميز للبيع باقل سعر في ميفيدا

    El Kateb Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة جاهزة للسكن قدام مطار سفينكس

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة 169م-3غرف مقدم25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري اقساط علي 8سنوات

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف في كموبند في التجمع امام ال AUC

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م في Terrace الشيخ زايد مقدم1.5% - 10 سنوات

    Selection Code logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م تشطيب Alchemy أمام مطار سفنكس قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع