شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1347

52,310 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز شقة 165م بموقع مميز-فيوع اللاجون مباشرة

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل تكلمة اقسام استلام فورى فيو ميمز

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ب فيو خاص و بموقع مميز ب قسط ل 9 سنين

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمدينتى 200م علي جاردن للبيع تقسيط علي 6 سنوات

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان في سارة ريزيدنس - مدينة نصر

    Feeds logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي حديقه كبيرة 165م بمدينتى للبيع كاش بسعر مميز

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز وحدتك فى موقع مميز واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    او ايه كى ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع ف الأندلس 1 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة فى افضل موقع فى المستقبل واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده ريسيل فى افضل موقع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف بمقدم 25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في كمبوند متكامل

    Picky Properties logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب للبيع في سوان ليك حسن علام

    Houseology logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات بالتقسيط استلام سنة في زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقه باميز لوكيشن في حدايق اكتوبر باقل سعر

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٨٬٠١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع على النادى مباشره استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٥٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف متشطبة في كمبوند المقصد استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو موقع مميز على لاندسكيب

    Capital Lords Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 171م بفيو على المتحف المصرى الكبير

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 1 بالتجمع بسعر مناسب جداً

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بحديقه خاصه تكلمة اقساط وفيو مفتوح

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع