شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1226

52,529 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو شقة في كمبوند بروميناد للبيع بمساحة 225م

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في VYE SODIC

    Maskan Consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دي جويا Dejoya 4 في العاصمة الادارية

    Z Investments For Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 175 م دور تاني فيو بحيره استلام فوري

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في كريسنت ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية شقة فاخرة اطلالة غير مجروحة بأرض الجولف

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٢٬٨٩٦ جنيه

    بااقل مقدم شقه 190م 3نوم فيو مميز ف ميدتاون سكاي

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه برؤيه مباشره علي البحر في مزارين

    Houseology logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م لوكيشن مميز أمام هايبر وان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 100م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في العاصمة الادارية باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن للبيع في سوديك فيليت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقه 3غرف للبيع في ويستاون بيفرلي هيلز

    Driven Properties logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اللوتس الجنوبي شقه 123متر استلام فوري تشطيب فندقي

    S signature logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ثلاث غرف نوم جاهزة للسكن في زايد الجديدة،

    Crafters Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 150م في جنة مصر بأقل سعر وفيو مفتوح

    Kayan El Aqaria logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٢٬٧٠٠ جنيه

    للبيع في Badya | شقة 152م | موقع بحري كورنر

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٥٬٦٠٠ جنيه

    للبيع شقة دوبلكس ارضي بجاردن في صواري فيو مميز

    Chance for Realestate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استخدام شقة فاخرة متشطب استلام فورى بالم باركس

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م بشارع رئيسي مسجلة تطل على الشارع

    Creative Real Estate logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لا يتكرر! شقة 180م في أرقى موقع مصر الجديدة

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع سوهاج, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب فندقي واجهة بحري صريح بحدائق الاهر

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع متشطبة بالكامل في اب تاون

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٨٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع