شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1112

52,465 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    112م غرفتين أرضي بحديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب عالنيل وفورا شقة لسفارة اوروبية 3نوم

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م تطل علي الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كبيرة وهادئة للبيع في هايد بارك - استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف 2 حمام دور أول بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز علي بحيرتين شقه كورنر مميزه للبيع بستون

    Sweet Home Realestate logo image

    كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس اوبن فيو بانوراما في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة و موقع مميز للبيع باقل سعر في ايستاون

    El Kateb Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب فاخر | مدينة مبارك

    شارع الجيش, المنصورة, الدقهلية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة سوبر لوكس فى زوون تى

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زايد ديونز شقة ١٩٨ م نصف تشطيب

    IHouse development logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع تم تنزيل السعر 400الف شقه 220م ارضي بج

    Next Level Properties logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450 الف واستلم فوري 155م مطبعة فيصل

    Hk Realestate logo image

    شارع المطبعه, المطبعة, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 188 متر للبيع باقل سعر ف الماركت

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ش عز الدين عمر الرئيسي تصلح تمويل عقاري

    Hk Realestate logo image

    شارع عزالدين عمر, الطالبية, الهرم, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP امام مطار القاهرة بخصم 50% و قسط ع 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رووف في البنفسج باسنسير خاص فيو رائع لاندسكي

    Host Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م 3 غرف بإطلالة مسبح وحديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول بلكونة بتراس كبير في الياسمين1 فيلات

    Al Ofok Investment logo image

    الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل- مطبخ وتكيفات في زايد ديونز

    RE/MAX Everest logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٢٣١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بحديقة في District 5 من تطوير Marakez

    Element Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م هرم رئيسي دول ثاني مسجلة شهر عقاري

    Hk Realestate logo image

    شارع الهرم, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع A Class بمواصفات خاصة التورينج أخر الهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    المنصورية, حي الهرم, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع