شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1115

52,465 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زد الشيخ زايد شقه للبيع ڤيو جاردن وبارك بالفرش

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المعراج السفلى ٣ غرف

    Captain for Realestate,,, logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن خاصة للبيع في بروميناد

    why solutions logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 128م ارضي بحديقة بشمال الرحاب التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في اجمل مرحله في الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٠٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143 م مع حديقة خاصة 50 م التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة أستلام فوري بأطلالة وموقع مميزين

    why solutions logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152م لقطة كمبوند الاندلس القاهرة الجديدة

    sherwoods property logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر وبموقع مميز على البحيرة مباشرة

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٨٬١٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م تسليم فوري متشطبة التجمع سعر لقطة

    sherwoods property logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في بيت الوطن - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 م حي الاوركيد التجمع

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زد في ابراج العشرين الدور ال7

    Genova Investment logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع - في موقع سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٤٦٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز ومع اقساط وباطلالة على البحيرة

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٦٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز وتطل البحيرة مباشرة في ذا فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م ب النورث هاوس التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كبموند الخمايل بسعر تجاري

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع نصف تشطيب في اجدد مرحله في الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٤٥٬٥٣٦ جنيه

    شقة متشطبة ارضى بجنينة استلام فورى

    We are consultancy logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Ultra Super Lux للبيع في جنوب الأكاديمية (ج)

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سعر مميز في اجدد مرحله في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133 م ببيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز على البحيرة مباشرة للبيع بسعر مميز

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع