عقارات تجاري مفروشة للبيع في الجيزة

629 عقارات أخرى
  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع | مفروش بالكامل

    Home Select for real estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري مشروع 2O5 اركان بالم الشيخ زايد

    DMG logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٦٧٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 50متر متشطب بالتكيفات فى الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري 500م متشطب بالتكيفات على محور 26 يوليو

    متصدر

    Guides Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • ليك فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,ليك فرونت

    3 غرفة

  • 4

    محل تجاري

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فى شارع السودان الرئيسى 50م فى االمهندسين لقطة

    شركه الحبشى للاستثمار العقارى logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع في أركان بلازا – موقع مميز

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب مفروش باكبر عائد اسثماري في بورتال

    Home Select for real estate logo image

1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مفروش للبيع في بارك ستريت

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٥ متر مربع

    ١٨١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب ومفروش للبيع أو للإيجار في بورتال

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • بالمز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,بالمز

• 12

    عيادة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة متشطبة للبيع في اكبر مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري مشطب للبيع بموقع متميز في المهندسين

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    مساحات مكتبية

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 250 م في الدقي شارع التحرير

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع التحرير, الدقي, الجيزة

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة في اكبر مول بالشيخ زايد قسط 8 سنوات

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عيادة 50 م متشطبة بالتكييفات فى ويست مارك

    Abrag Real Estate logo image

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ويست كورتس اكتوبر الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,ويست كورتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 24

    مساحات مكتبية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب الترا سوبر لوكس للبيع فى المهندسين

    Guides Real Estate logo image

    شارع جزيرة العرب (المهندس حسن حلمي), المهندسين, الجيزة

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مركز هيل تاون التجاري - الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    هالتاون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة+التكيفات80م علي المحور جوارسعاد كفافي

    Property  Hills. logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل او شوروم مميز للبيع فى اميز شوارع المهندسين

    Homy Real Estate logo image

    شارع وادي النيل, المهندسين, الجيزة

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 73 متر للبيع – بوليجون إكستينشن

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٣ متر مربع

    ١٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • ليفتي فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بتطل على فيو في سوديك الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل مؤجر لبنك ستريب مول وصلة دهشور سوديك.

    Topaz Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٣١٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في اكتوبر الحي الاول

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع | موقع مميز | شارع فيصل الرئيسي

    Emkan for Real Estate logo image

    شارع الملك فيصل, اول فيصل, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    ٣٦٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 55م مشطبة بالتكييفات للبيع في 2O5 الشيخ زايد

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة