شقق للبيع في الغردقة

10,323 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٣٣٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة Aurora Palace الغردقة تقسيط 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٣ جنيه

    ستوديو دور اول بشاطئ خاص| فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٩٩٣٬٥٨٩ جنيه

    شقه غرفتين وصاله بحمام سباحه خاص وجاردن| فيراندا

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    استلام فوري! | ستوديو فيو بحر جانبي | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة واحدة أرضي و ٢ حمام في مانجروفي الجونة للبيع

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٤ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 17

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة فندقية مفروشة بالكامل عل لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه إطلالة مباشرة على البحر مشطب _8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٥٢٬٠٣٨ جنيه

    كالا – شقة واسعة غرفتين نوم مع وصول للشاطئ

    متصدر

    Homes Bay logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف ناصية_الحجاز الرئيسي_عقد اخضر_تشطيب كامل

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٩٬٤٩٥ جنيه

    شقة غرفتين AlDau Strand الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٦٩ جنيه

    شقة غرفة نوم طريق سهل حشيش الغردقة

    Knight properties logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦١٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٦٬٩٠٠ جنيه

    وفر 670 ألف كاش! | شقة 2 غرفة في الكوثر

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في أفضل موقع على البحر الأحمرسومة باي.

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٩٤٬٥٠٠ جنيه

    شقه77م_اطلاله مميزه ع الشارع الرئيسى_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٦٤٬٠٢٠ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة حمام سباحة الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة — شقة غرفتي نوم للبيع في ا

    Second Home Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٦٬٨٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر مجاويش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من البحر | ستوديو فيو مسبح في قلب سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة 60 متر الهضبة الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠١٤٬٠٠٠ جنيه

    Bay view apartment in prime waterfront community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٧٩٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك الممــــيز في الغردقة

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو كاش للبيع في لابيلا الممشى السياحي

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديوك الآن في قلب أولد شيراتون المميزة،

    Second Home Real Estate logo image

    شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57م استلام فوري يطل علي البحر بالهضبة

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٥٣٬٧٤٠ جنيه

    كوندو 74م فيو حمام سباحه|اتلانتس ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة