شقق للبيع في الغردقة

10,436 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | كفر داونتاون

    Good Vibe Homes logo image

    كفر الجونة - داونتاون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص ومارينا | 1 غرفة فيو الممشى قسط 5 سنين

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    على حمام السباحة مباشرة | ستوديو جاهز قسط سنتين

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين وصاله بالانتر بالغردقه بالتقسيط علي سنتين

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٤٬٩٤٠ جنيه

    على البحر مباشرة | ستوديو فيو بحر وقسط على 4 سنين

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقه للبيع مقدم 400 الف فقط تقسيط لـ4سنوات عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر بالاحياء|منتجع اورو بييتش

    Hurghadians Property logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٤٬٩٣٤ جنيه

    المساحة: 73 م² – الدور الثالث – إطلالة على POOL

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 20%ستوريا دل ماري

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    تقسيط حتي 4 سنين ستوديو – ORO Beach

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    في الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه قسط 30 شهر

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٩٬١٠٠ جنيه

    في قلب الكوثر | ستوديو في مارك ريزورت قسط 30 شهر

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر بأقل سعر على اطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين للبيع في الكمبوند الإيطالي الجونة

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي بمجاويش | ستوديو 57م بمقدم 30%

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر و اللاجون فى الجونة الجديدة 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٤٬٤٦٧ جنيه

    1 BR Apartment with sea view in prime community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩١ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠١٬٥٢٧ جنيه

    استثمار بـ 0% مقدم | 2 غرفة بجاردن في سهل حشيش

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٦٤٬٠٤٨ جنيه

    Luxury apartment 2 BR with sea view and garden

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١١٠٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بإطلالة بول فيو في أورورا بالاس

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطب بالكامل اطلاله لاجون مفتوحه_على 5س

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة