شقق للبيع في الغردقة

9,836 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله مميزه على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع مميز قريب للبحر و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٥١٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود ! شقة للبيع بإطلالة بحرية بمقدم 15% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبه بالكامل باطلالة على البحر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره بإطلالة على اللاجون و بقسط يصل 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م 3 غرف فرصة نادرة استثمار قوي جدًا

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة 103م غرفتين لوكس صفقة نادرة استثمار قوى الكوثر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا استديوا بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1 نوم Pool View متشطب قسط 6سنين في فيراندا

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 98م غرفتين لوكس بلكونة صفقة قوية جدا - الكوثر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94م فاخرة بلكونة فرصة نادرة استثمار قوى

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الكوثر القديم_استلام اكتوبر_تقسيط18شهر_تشطيب كامل

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تشطيب فاخر استثمار وسكن مميز

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو للبيع لاجونا ريزورت الغردقة منطقة الأحياء

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف "صف أول" – ريفا بيتش فرونت

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • بلانكا جاردينز كوليكشن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 3 غرفة

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة غرفتين بفيو حمام سباحة في منطقة الإنتر

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام – مفروشة بالكامل – إطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم طلالة مباشرة على حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة