شقق للبيع في الغردقة

9,825 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو للبيع لاجونا ريزورت الغردقة منطقة الأحياء

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 3 غرف "صف أول" – ريفا بيتش فرونت

    ROI For Real Estate logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٩٨٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢٩١٬٩٥٢ جنيه

    Studio apartment for sale at Veranda Sahl Hasheesh

    Hurghadians Property logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة غرفتين بفيو حمام سباحة في منطقة الإنتر

    HPK logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام – مفروشة بالكامل – إطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٥٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم طلالة مباشرة على حمام السباحه

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام – مفروشة بالكامل – إطلالة اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين إطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | الدور الأرضي | سوان ليك الجونة

    Good Vibe Homes logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٩٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة وصالة Pool View في سهل حشيش بمقدم 10%

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه وبحر مقدم 35% استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٥٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣١٠٬١٧٧ جنيه

    غرفة نوم واحدة مع حديقة خاصة | إطلالة على البحيرة

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٢٨٥ جنيه

    استوديو بإطلالة على البحر 56 مترًا | كالا سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٩٥٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٩٢٠ جنيه

    0% مقدم | 5 سنوات + خصم 5%

    Hurghadians Property logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٨٤٬٨٩٦ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه للبيع في الهضبه مساحته 68 متر

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في الهضبة فيو حمام سباحة

    HPK logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | تشطيب كامل | جي كريبس

    Good Vibe Homes logo image

    جي كريبس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في أورورا بالاس الغردقة بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment at Riva Beach Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح، 68 مترًا | قصر أور

    Hurghadians Property logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة